שילוב של דיקור סיני עם שיאצו

האיכויות הרבות של טיפול בדיקור סיני הופכות אותו לפופולארי יותר ויותר. גם לשיאצו יש מוניטין גבוהים ורבים נהנים באופן שוטף משיטת הטיפול שנולדה ביפן אך מקורה הוא ברפואה סינית. ואם כל אחד מהם הוא רב תועלת, וגם מהנה, בנפרד – הרי השילוב ביניהם הוא נוסחת קסם שמעניקה לאדם איכות חיים של ממש, בפרט אם הוא חווה את השילוב המשובח הזה בספא וחותם בעיסוי מפנק.

טיפול בדיקור סיני בספא – איך זה מתבצע?

טיפול בדיקור סיני, ה"מלך" של רפואה סינית, נהנה כאמור מפופולאריות הולכת וגואה, אם כי רובנו מעדיפים לעבור אותו בקליניקה ולא בספא. אמנם לכאורה קליניקה – בין אם כזו המיועדת אך ורק לטיפול בדיקור סיני, בין אם כזו המשמשת לטיפולי רפואה אלטרנטיבית באופן כללי, ובין אם המשויכת לאחת מקופות החולים שגם הן מעניקות טיפולים משלימים – מספקת טיפול מקצועי יותר, אולם בפועל גם בספא, ובפרט כשמדובר בספא מוביל, תוכלו למצוא מטפלים בדיקור ברמה גבוהה במיוחד (כדאי גם לזכור שספא הוא מקום עבודה אטרקטיבי יותר, הן מבחינת התנאים והן מבחינת השכר, כך שבוגר לימודי רפואה סינית הנמצא בעיצומו של חיפוש עבודה מן הסתם ישמח להיענות להצעת עבודה בספא).

 לצד העובדה כי ספא איכותי מושך אליו אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים בטיפול בדיקור, יש לו יתרון משמעותי נוסף: האווירה שכולה שלווה מפנקת לגוף ולנפש, שגם לה תרומה חיובית להצלחת הטיפול, בפרט אם נהנים גם מעיסוי מפנק זה או אחר במסגרת הטיפול ההוליסטי.

כמובן שטיפול בדיקור סיני בספא זהה משאר הבחינות לכל טיפול אחר: הוא כולל אבחון מקיף ויסודי באמצעות תשאול, בחינת דופק והתבוננות מושכלת בלשון, ולאחר מכן החדרת מחטים זעירות אל נקודות הדיקור הרלוונטיות, בעוצמה המדויקת ולמשך פרק הזמן הנחוץ על מנת לאזן את הצ'י בגוף ולהבטיח זרימה תקינה בכל נקודה ונקודה ואל כל איבר ומערכת.

לפרטים נוספים בנושא דיקור סיני בקרו באתר: www.shenfeng.co.il

שיאצו בספא

שיאצו, בדומה לטיפול בדיקור סיני וכמו כל טיפול שמקורו ברפואה סינית, נסמך על אבחון מדוקדק. קו דמיון נוסף בינו לבין טיפול בדיקור סיני הוא גישה אפקטיבית אל האיברים והמערכות בגופנו באמצעות נקודות הדיקור – השיאצו עושה זאת ללא מחטים אלא דרך לחיצות ומגע של אצבעות המטפל, כפות ידיו ומרפקיו (ולעיתים גם הברכיים וכפות הרגליים של המטפל לוקחות חלק בטיפול).

כשם שטיפול בדיקור סיני במסגרת ספא מבוצע על ידי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, כך גם טיפול שיאצו בספא. השילוב בין הדיקור הסיני לבין השיאצו, עם או בלי עיסוי נוסף, מחולל פלאים בגופו ובנפשו של כל מטופל, ומהווה חוויה מרוממת במיוחד.

עיסוי מפנק להשלמת החוויה

אלה הבוחרים לעבור את הטיפול בדיקור סיני ובשיאצו גם יחד במסגרת ספא זוכים כאמור גם באווירה ייחודית שמאפיינת מתחם פינוקים ועינוגים, ובעיקר ניתנת להם האפשרות ליהנות מעיסוי מפנק להשלמת הטיפול לגוף ולנפש.

לכאורה עיסוי מפנק הוא חוויה מפנקת ותו לא, אבל כבר הוכח שמגע, כל מגע, יש בו בכדי לתרום לרגיעה ואף לחיזוק המערכת החיסונית, כך שהעיסוי שתבחרו משלים את הטיפול בדיקור סיני ואת השיאצו וביחד יוצר מעין טיפול 10,000 לאדם – שלאחריו תרגישו כמו חדשים ומלאי כוחות מחודשים.

את העיסוי המפנק ניתן לבחור בהתאם לטעמים מבין רשימה ארוכה של אפשרויות: עיסוי תאילנדי, עיסוי איורוודה, עיסוי רקמות עמוק, עיסוי קצוות, עיסוי ארומתרפי ועוד.