עיסוי רקמות עמוק

 בעיסוי רקמות עמוק אין שימוש בשמניםאנשים רבים ששומעים על ספא טבעי, מדמיינים לעצמם נרות ריחניים, נעימות רקע מרגיעות, חלוקים פרוותיים ולבנים ונעלי בית נוחות. ישנם כאלה אשר מצפים למצוא בין כתליו של ספא טבעי סאונה מפנקת, ג'קוזי מבעבע, אמבטיות של מלחים ומינרלים. את כל הדברים האלה ואחרים ימצאו האורחים שלנו בשפע. אבל בין כל סוגי הטיפולים שלנו שמבטיחים לכם זמן קסום, מרגיע ומפנק לבד או במסגרת ספא זוגי תוכלו למצוא גם סוגים של עיסוי שנועדו לטפל בכאבים ותחלואים שונים, ועושים את זה מצוין.

לא נגזים אם נאמר שיש מקרים שבהם שימוש בעיסוי טיפולי יחולל פלאות במצבכם הגופני. הדבר נכון לגבי כל מי שעוסק בפעילות גופנית מרובה, אבל נכון לא פחות גם למי שסובל מכאבים, לחץ, מתח ודאגות עקב סגנון החיים המודרני והישיבה המרובה במשרד בלי לתת לגוף את הפעילות הגופנית הנחוצה לו. בין סוגי העיסוי הטיפולי שניתן למצוא אצלנו במסגרת ספא טבעי מפנק, תוכלו למצוא עיסוי ספורטאים, עיסוי תאילנדי (המכונה גם יוגה פסיבית, עקב אלמנטים השאובים מהיוגה ההודית), טיפול שיאצו וגם עיסוי רקמות עמוק.

 עיסוי רקמות עמוק – מטפלים בכם לעומק

 עיסוי רקמות עמוק, בניגוד לסוגי העיסוי שנועדו בראש ובראשונה לגרום עונג, כיף והנאה, נועד למטרות רפואיות. אין זאת אומרת שעיסוי רקמות עמוק משמעו שעה של סבל, ממש לא. אבל צריך לקחת בחשבון שלאחר הטיפול אתם עשויים לחוש לחץ מסוים בחלק מהשרירים שבהם התמקד הטיפול. הדבר לא צריך להדאיג אתכם, בדיוק כמו שפעילות גופנית מאומצת עשויה להוביל לכאבים בשרירים שיעברו במהרה. כפי שספורטאי "מרגיש את השרירים" לאחר הפעילות, והדבר מהווה עבורו תזכורת לעבודה הקשה ששכרה הבריאותי בצידה, כך גם בעיסוי רקמות עמוק. המטפלים המקצועיים שלנו, ששולטים היטב בכל רזי העיסויים הטיפוליים, לומדים להכיר כבר בתחילת הטיפול את גופו של המטופל. כל אחד מגיב ללחץ אצבעות ��דיו של המטפל (או המטפלת) באופן שונה. במהלך עיסוי רקמות עמוק מבצע המטפל תנועות סיבוביות על גבי גופו של המטופל (או המטופלת, כמובן), על מנת לעורר את השרירים, הרקמות, הגידים והמפרקים. ישנם מטופלים שדי להם בלחץ קל בלבד, על מנת ליהנות מיתרונות העיסוי, וישנם אחרים שגופם זקוק ללחץ חזק יותר.

עיסוי רקמות עמוק נועד לסייע לגוף להתרפא ממחלות ופציעות ואפילו למנוע אותם. זו הסיבה שספורטאים מקצועיים, אתלטים, רקדנים מקצועיים ואנשים פעילים אחרים מבחינה גופנית, נוהגים לקבל עיסוי רקמות עמוק באופן קבוע. עיסוי רקמות עמוק מחולל נפלאות עבור אנשים הסובלים מכאבי גב, כתפיים וצוואר; גם הסובלים מפריצת דיסק בעמוד השידרה ימצאו הקלה מרובה באמצעות טיפול זה; בעיות שלד, כאבים כרוניים, כאבי שרירים, וגם בעיות רגשיות, סטרס, לחץ או דיכאון (שמלווים בדרך כלל בהתכווצות כללית של הגוף) יכולים להיות מטופלים בהצלחה בעיסוי רקמות עמוק.

מי מכם שרגיל לטיפולי ספא טבעי כאלה ואחרים, ומעודו לא התנסה בעיסוי רקמות עמוק, מומלץ להתנסות בסוג זה של עיסוי. למרות שסגולותיו באות לידי ביטוי לאחר סידרה של טיפולים, הרי שאפילו לאחר עיסוי אחד כבר חשים בשיפור גופני ניכר. נקודה אחרונה שנזכיר, היא שבניגוד לסוגי עיסוי רבים אחרים כמו עיסוי שבדי, רפלקסולוגיה או עיסוי באבנים חמות, בעיסוי רקמות עמוק אין משתמשים בדרך כלל בשמני עיסוי, אשר אינם מתאימים לסוגי עיסוי אקטיביים. הסיבה לכך היא ששמן עיסוי מפריע למעסה להגיע לרקמות העמוקות. למי שאוהב את העיסוי המלטף והמרגיע, נמליץ להגיע בפעם אחרת ולהתענג על עיסוי בשמנים, שהוא חוויה נפלאה בפני עצמה.