טיפול שיאצו

טיפול שיאצו בלחיצות משחרר את המרידיאנים החסומיםאחד הטיפולים שניתן ליהנות מהם אצלנו בספא הוא טיפול שיאצו. בדומה לסוגים נוספים של עיסוי, שאנו מציעים ללקוחותינו, כמו עיסוי רפואי או עיסוי לספורטאים, גם טיפול שיאצו נושא בקרבו סגולות רפואיות ויכולת מדהימה לאזן את מערכות הגוף, לסלק כאבים ומחושים שונים ויחד עם זאת לספק רוגע והנאה. בתור ספא טבעי, שמוקיר את מגוון טכניקות הריפוי ההוליסטיות, נשמח לספר לכם קצת על מהותו של טיפול שיאצו. ולאחר שתכירו אותו, אנחנו בטוחים שתרצו למהר ולהתנסות
בו גם אתם.

שיאצו

השיאצו מקורו ביפן, אבל כמו טכניקות ריפוי רבות מרחבי העולם, יש לו שורשים עמוקים בתרבות הסינית העתיקה. לשיאצו יש נקודות דמיון רבות לעיסויים קלאסיים, כמו עיסוק רקמות עמוק, לדוגמא, וגם הוא מתבסס על טכניקות מיוחדות של מגע. משמעות השם שיאצו, הינו "לחיצה" ו"אצבע" או במילים אחרות לחיצה באמצעות האצבע. אכן, המטפלים המומחים שלנו, שמכירים את סגנון הטיפול בשיאצו על בוריו, עושים שימוש רב באצבעות ידיהם, אבל, ממש כמו מטפלים יפניים מסורתיים, הם עובדים במהלך הטיפול גם עם המרפקים, כפות הרגליים ואפילו הברכיים. במידה והטיפול נשמע לכם כואב, הרשו לנו להרגיע אתכם. טיפול שיאצו, כמו כל שאר סוגי הטיפולים, אינו כרוך כלל בכאב, נהפוך הוא. טיפול שיאצו יכול להתבצע על מיטת טיפולים רגילה, כזו שעליה אנו מבצעים כל עיסוי ועיסוי, או על גבי מזרן מסורתי מיוחד. במידה וביקרתם בספא טבעי בעבר, יתכן שאתם זוכרים שישנם עיסויים רבים שמתבצעים בפלג גוף עירום, על מנת לאפשר למעסה להשתמש בשמני העיסוי המיוחדים. בשיאצו המצב שונה. אופי הטיפול אינו מאפשר שימוש בשמנים שעלולים דווקא להפריע למהלכו. הטיפול מתבצע בלבוש מלא, וחשוב להגיע לספא בבגדים נוחים ורפויים, שיותירו לגופכם מרווח תנועה נוח, ולמטפל לבצע את עבודתו על הצד הטוב ביותר.

ריפוי והנאה

טיפולי שיאצו נחשבים לאחד מטיפולי המגע הטובים ביותר. אין פלא, אם כן, שספא טבע כמונו מזמין אתכם להתנסות בטיפול המצוין הזה. עקרונות הריפוי של השיאצו הם בעלי היסטוריה עתיקת יומין ומבוססים, בין היתר, על עולם הרפואה המשלימה והרפואה הסינית. בדומה לדיקור סיני, גם השיאצו פועל על הגוף ברמה האנרגטית. בגופינו ישנה זרימה מתמדת של אנרגיה, המכונה צ'י, בתוך המרידיאנים. מגוון גדול של מחלות ובעיות באברי הגוף השונים נובעים מחסימות של המרידיאנים, מעודפים או חוסרים שונים במנגנוני הגוף, שנובעים לעיתים מסיבות נפשיות ולעיתים מנסיבות חיצוניות. ההצלחה של טיפולי השיאצו הופכים סוג זה של טיפול לאחד הטיפולים המומלצים מבין מגוון טיפולי ספא שלנו. אם אתם סובלים מחולשה, עייפות, ומבעיות גופניות אחרות, מטפלי השיאצו שלנו יאתרו את שורש הבעיה ויטפלו בה במסירות. לאחר שיחה קצרה, תישאול ממוקד ואבחון גופני חיצוני יוכלו המטפלים שלנו לדעת כיצד לחזק אתכם ולהשיב לגופכם את זרימת האנרגיה, כפי שהיא צריכה להיות.

בניגוד לשיטות ריפוי אחרות, כמו אקופונקטורה, שעושות שימוש ברשת המרידיאנים הפרוסה בגופינו, הרי שאחת המטרות של טיפולי השיאצו אצלנו בספא היא להסב לכם הנאה. האווירה שאנו מטפחים, המטפלים המסורים, וכל יתר אנשי הצוות יעשו כל שביכולתם כדי להנעים את שהייתכם. כספא טבעי, לעולם לא נציע לכם משהו בלתי נעים. המגע, הלחיצות, המתיחות המקובלים בשיאצו יעזרו לכם לחוש נינוחים ורגועים גם במהלך הטיפול וגם לאחריו. ויתרון נוסף מציע הספא שלנו למבקריו הוא שילוב של טיפול או עיסוי עם אחד ממתקני הספא, לפי בחירתכם. ג'קוזי או אמבט מלחים ומינרלים יהיה סיום מבריא ומהנה במיוחד של הטיפול.