עיסוי לספורטאים

עיסוי לספורטאים מתאים לכל העוסקים בפעילות גופניתאין מקום מתאים יותר מאשר ספא טבעי לחובבי החיים הטובים, הבריאות והכושר. שימוש במתקני הספא שלנו וטיפולי ספא כדוגמת עיסוי שבדי, שיאצו, רפלקסולוגיה וכל השאר, מועילים לבריאות ולשלווה הנפשית של כל באי ספא טבעי באשר הם. ישנם נשים וגברים אשר זקוקים לטיפולי מגע עקב עיסוקם בפעילות גופנית מרובה ואינטנסיבית. למען אנשים אלה אנו מצעים עיסוי מיוחד שפותח בכדי לענות על הצרכים המיוחדים שלהם. מדובר, כמובן, על עיסוי ספורטאים. מלבד עיסוי ספורטאים, שנפרט מיד על סגולותיו הטובות, הרי שאנו מציעים לכל ספורטאי וספורטאית פעילות נוספת ומועילה לשמירת הבריאות, המעלה את יכולתו של הגוף להתכונן לעומסים צפויים וגם להתאושש מהם. פעילות זו הינה הסאונה היבשה, שתעשה נפלאות למען גופכם.

למי מתאים עיסוי ספורטאים

עיסוי ספורטאים נועד בעיקר לאנשים שעוסקים בפעילות גופנית באופן קבוע. למרות מה שעשוי להשתמע משמו, עיסוי ספורטאים לא נועד רק לספורטאים מקצועיים. אם אתם נוהגים לצאת להליכות באופן קבוע, רצים על חוף הים, מתאמנים בחדר כושר, רוקדים, שוחים, מטיילים, תוכלו להפיק תועלת מרובה מעיסוי מקצועי ובפרט עיסוי ספורטאים. כמעט מיותר לציין שאם אתם עוסקים בסוג כלשהו של ספורט תחרותי או מקצועי, עיסוי ספורטאים הוא הכרחי לשמירה על בריאותכם וגם בשביל לשפר את ההישגים שלכם.

עיסוי ספורטאים

עיסוי ספורטאים פותח בשביל לענות על צרכים מיוחדים של מי שגופו מתמודד עם עומס רב. בעיסוי ספורטאים ישנם אלמנטים ששאולים מתוך עיסוי רקמות עמוק, מצד אחד ועם עיסויים קלאסיים, כמו עיסוי שבדי, מצד שני. הספורט הוא, כמובן, יפה לבריאות, אבל פעילות גופנית מאומצת מטילה עומס על השרירים ועל מערכת השלד, ועיסוי מסוגל לעזור לגוף להתאושש ולהיות מוכן לאתגרים הבאים.

כל ספורטאי וכל מי שעוסק בספורט חובבני זקוק במיוחד לעיסוי לפני פעילות מאומצת או תחרויות גדולות, וגם לאחריה. עיסוי לפני תחרות הוא חיוני להכנת הגוף לקראת המאמץ הצפוי לו. ראוי במיוחד לציין גם את התועלת הנפשית שבעיסוי לפני תחרות, בכך שהרגיעה שמקנה עיסוי טוב מפחיתה את הלחץ והדאגה, ובכך מאפשרת לספורטאי למצות את כישרונו ואת יכולתו.

עיסוי לספורטאים הוא לא פחות חשוב גם לאחר תחרות. עיסוי כזה יקטין את הפגיעה בשרירים ובשלד, בטווח הקצר וגם בטווח הארוך. עיסוי ספורטאים מסוגל גם לעודד החלמה מפגיעות בין היתר באמצעות המרצת מחזור הדם, שיפור העברת חמצן בגוף, וסילוק רעלים באמצעות המערכת הלימפתית. עיסוי שלאחר מאמץ מסייע מאוד לגוף להתאושש מהמאמץ, משחרר שרירים תפוסים ומסייע לספורטאי לחזור לפעילות שגרתית באופן מהיר יותר.

לא רק עיסוי

יתרון גדול שבקבלת עיסוי ספורטאים בספא טבעי, גדול ומקצועי, הוא שאין צורך להסתפק רק בעיסוי. אנחנו מציעים ללקוחותינו ולאורחנו לנצל את היתרונות הבריאותיים וליהנות משימוש בסאונה היבשה הנהדרת שלנו. סאונה יבשה ידועה בשל סגולותיה הטובות הכוללות בין היתר יכולת גופנית משופרת בכל סוגי הספורט האירוביים (כלומר אלה השמים דגש על סיבולת מערכת הלב והראות); סאונה יבשה גם מסייעת לשפר את ספיגת החמצן בגוף, מאפיין שהופך אותה אידיאלית לפני אימונים קשים או תחרויות; מחקרים מראים ששימוש נכון בסאונה יבשה מסוגל להוריד את לחץ הדם הסיסטולי, כלומר הלחץ בשעת התכווצות הלב; סאונה גם מסייעת, ממש כמו עיסוי ספורטאים, להשרות נינוחות ושלווה, שחשובה לא פחות מאשר כל שאר היתרונות של ספא טבעי עבור כל ספורטאי.

בשלב זה נאחל לספורטאים המקצועיים שביניכם בהצלחה בתחרויות, וכאשר תקצרו הישגים, אתם מוזמנים לערוך אצלנו מסיבת ניצחון במסגרת אירועים בספא.