עיסוי שבדי מפנק

עיסוי שבדי נעים ומרגיעהאם ביקרתם פעם בשבדיה? מה דעתכם לצאת איתנו למסע קסום בשבדיה, בלי לשלם הון תועפות ובלי צורך בטיסה? הרשו לנו להזמין אתכם לצאת למסע של ספא טבעי באחד המקומות היפים ביותר בעולם, לממלכת שבדיה. צאו איתנו למסע אל ארצם של הוויקינגים, הלוחמים המהוללים, מגדולי החובבים של ספא טבעי ברחבי העולם, מומחי המעיינות החמים, והסאונות הלוהטות. אנחנו כבר משתוקקים לצאת לשבדיה. הצטרפו אלינו.

עיסוי שבדי אינו שלם בלי סאונה

 את החוויה המהנה של עיסוי שבדי אנו ממליצים לפתוח עם שתייה מרובה. שתייה מרובה חשובה מאוד לפני שנתחיל במסע לשבדיה בינות לאדים החמימים של הסאונה הרטובה, או לאווירה הלוהטת עוד יותר של סאונה יבשה. כמעט כל אירוע או חבילות ספא שאנו מציעים לאורחינו הופך למהנה יותר עם שילוב נכון של מתקני הספא והשירותים הנוספים שאנו מציעים. הסאונה הינה מוסד חשוב מאוד בתרבות השבדית והנורדית. אמנם מזג האוויר הקר באותן ארצות רחוקות נותן לסאונה מימד אחד מאשר באקלים הארץ ישראלי, אבל גם כאן, השפעתה המיוחדת של הסאונה היתה מוכרת עוד מימים ימימה וחמאמים טורקיים היו בשימוש גם בישראל. אז היכנסו איתנו לתוך ספא טבעי של אדים ואווירה טובה ותנו לכל נקבובית ונקבובית של עורכם להיפתח את החום הטבעי, המעורר והממריץ, לפני שנעבור למנה העיקרית של הטיול שלנו לשבדיה. נעלו נעלים נוחות, לבשו חלוק נעים והצטרפו אלינו לתחנה הבאה. עיסוי שבדי מפנק.

 עיסוי שבדי

 אורחי ספא טבעי מגיעים אלינו מכל הסוגים ומכל המינים. ישנם ספורטאים המבקשים להם עיסוי ספורטאים מיוחד, ישנן קבוצות מאורגנות המבקשות לקיים אירוע בספא. ישנם המעוניינים בעיסוי אקזוטי כדוגמת עיסוי באבנים חמות ויש המבקשים עיסוי למטרות בריאותיות מוצהרות כמו עיסוי רפואי, או עיסוי רקמות עמוק. עיסוי שבדי, כמו מרבית סוגי העיסויים שאנו מציעים, נועד גם לשיפור ההרגשה, אבל המטרה העיקרית שלו, כפי שאנחנו רואים אותה, וכפי שהשבדים רואים אותה, היא לספק חוויה מהנה מאוד, שבאופן כמעט וודאי תרצו לחוות אותה פעמים נוספות. עיסוי שבדי מתחיל באווירה נינוחה. המטפל ימסך את גופכם בשמן מיוחד, וימשך בו את כל גופכם בתנועות ארוכות, נעימות וסבלניות. לאחר מכן ימשיך המטפל בעיסוי, הנחשב לאחד מסוגי הטיפול הגופני במגע, הקלאסיים. ההתמקדות בעיסוי תהיה בייחוד בחלק הרך שבגוף, המכונה רקמות רכות. שלא כמו עיסויים אינטנסיביים יותר, המטפל איננו מנסה להגיע לעומק, אלא מבצע תנועות רחבות, עדינות ורכות על מרבית שטח הגוף. היופי שבעיסוי השבדי, הוא שלמרות האווירה הרגועה, הנינוחה והמהנה, כאשר תצאו מחדר הטיפולים תרגישו ממש "כמו חדשים". ממש כמו הסאונה, גם העיסוי השבדי מצטיין בהמרצת מחזור הדם. העיסוי גם מחמם את השרירים ובכך תורם להרפייתם. עיסוי שבדי, שהוא אחד מסוגי העיסוי המבוקשים ביותר אצלנו, עושה נפלאות גם בהרגעת מתחים והשראת שלווה ונינוחות, בין אם במסגרת טיפול ספא זוגי או יחיד.

 אחרי העיסוי

לאחר שסיימנו את התחנה השנייה שלנו בטיול לשבדיה, ואתם, אורחי ספא טבעי שבדי אמיתי, מרגישים רעננים ושלווים, מוקדם עדיין להזמין מקום בטיסה הבאה הביתה. זה הזמן לשבת בבית הקפה שלנו, לשתות מיץ קר או קפה חם, ולנסות להרגיש את האוויר הקפוא שמחוץ לספא. אם תקשיבו היטב, יתכן מאוד שתצליחו לשמוע את ההד של קריאות הקרב הוויקינגיות, שמגיע מכל רחבי שבדיה הקפואה. כאשר תחליטו שהגיע הזמן לשוב הביתה, נבקש מכם לנהוג בזהירות. אורחי הספא שלנו טוענים שלאחר עיסוי שבדי מפנק כמו שלנו הם מוצאים את עצמם מביטים בפיורד, ורק אחר כך מבינים שהם פשוט מחכים שהרמזור יתחלף לירוק.