ספא לקבוצות

כולנו יצורים חברתיים. אנחנו עובדים ביחד עם אנשים אחרים, לומדים ביחד עם אנשים אחרים, מבלים ביחד עם אנשים אחרים, ונוהגים לחיות בקבוצות שאנו מכנים בשם המרגש ומחמם הלב "משפחות". כל אחד מאיתנו שייך להרבה מאוד סוגים של קבוצות, ועם כל קבוצה אנו מתנהגים בהתאם למקובל בקרב חברי הקבוצה. היום אנחנו רוצים להציע לכם דרך מעניינת במיוחד לבלות יחד כקבוצה. ספא. ספא לקבוצות. כן, כן, שמעתם נכון. יש דבר כזה – ספא לקבוצות והוא יכול להיות חוויה מעניינת, מקורית ומלאת הנאה לכל אחד מחברי הקבוצה ולא פחות מזה – לקבוצה עצמה ככלל.

כעת בוודאי תרצו לדעת מה כולל ספא לקבוצות אצלנו בספא. אנחנו, כמובן, נשמח לפרט. תחילתו של ספא לקבוצות בתיאום ציפיות. נרצה לשמוע מכם מי אתם ומה אתם אוהבים. יתכן שאתה בעל עסק שמעוניין לצ'פר את העובדים שלך, שעמדו בהצלחה ביעדים עסקיים. נוכל להציע לפתוח את היום במפגש בחדר מיוחד, עם ארוחה קלה, שם תוכל להודות לעובדיך המסורים. מנהל המשמרת שלנו יקבל את פניכם ויבקש מכל אחד לבחור את סוג הטיפול אותו יבחר לקבל לאחר מכן, וישאל כל אחד האם הוא מעדיף לקבל עיסוי או טיפול, ממטפל גבר או דווקא ממטפלת. במסגרת ספא לקבוצות ניתן לבחור עיסוי באבנים חמות, עיסוי איורוודה או עיסוי תאילנדי. אם מדובר במקום עבודה פיסי או מאומץ תוכלו לבחור לקבל עיסוי ספורטאים, או עיסוי רקמות עמוק, שמקובלים מאוד בקרב ספורטאים מקצוענים. ספא לקבוצות יכול לכלול גם טיפולי שיאצו או רפלקסולוגיה. אגב, אם ישנן בקרב העובדים גם עובדות בהיריון, נוכל להציע להן טיפול מיוחד עבורן ועבור העובר. עיסוי לנשים הרותמומלץ להקלה מפני תסמיני טרום לידה ובעל השפעה חיובית שיכולה להקל על תהליך הלידה.

ספא לקבוצות מתאים מאוד גם לקבוצות מסוג אחר. מה דעתכם על ספא משפחתי? או ספא בחוויה של דירות דיסקרטיות לנופש? הרי כבר אמרנו שמשפחה היא סוג של קבוצה וגם שחוויה של ספא קבוצתי הופכת את החוויה המשותפת לכיפית במיוחד. זכינו לארח משפחות גדולות, שכוללות הורים ילדים, דודים ואפילו סבא וסבתא. כל אחד מבני המשפחה יוכל למצוא בילוי לטעמו. סאונה יבשה ורטובה, ג'קוזי מפנק, כיבוד קל וחטיפים וכמובן כל סוגי הטיפולים לבחירתכם. עיסויים רבים יכולים להתאים גם למבוגרים ביותר וגם לצעירים ביותר. עיסוי קרקפת או עיסוי ארומתרפיה ריחני יכולים להתאים מאוד גם למי שמעולם לא קיבל עיסוי מקצועי. במידה ובכל זאת חלק מבני המשפחה אינם מעונינים בקבלת טיפול כלשהו במגע, נוכל להציע להם לשבת בקפיטריה עם קפה ועוגה לבחירתם. אנו מציעים לכם, כמו לכל אורחינו שפע של מגזינים ועיתונים שינעימו את זמנכם. מתוך ניסיון, לאחר ש"מסורבי העיסוי" שומעים את החוויות של היוצאים מחדרי הטיפולים הפרטיים שלנו, כמעט כולם מסכימים להתנסות באחד מהטיפולים המומלצים, ואף אחד מהם לא מתחרט על כך.

לפני שנסיים, נדגיש שהדוגמאות שנתנו לקבוצות, דהיינו מקומות עבודה, או בני משפחה מורחבת, הינן דוגמאות בלבד. ספא לקבוצות יכול להתאים לאנשים בעלי עניין משותף, כמו אספני בולים או מטבעות; משתתפים בחוגים מגוונים כמו חוג רכיבה על אופניים, חוג ציור, פיסול, שזירת פרחים ; ספא יכול להיות רעיון מצוין למשתתפי קבוצות של פנויים פנויות. אין כמו האווירה הרוגעת של ספא, מים זורמים, מגע מלטף, מוזיקה מרגיעה, בשביל לשבור את הקרח ולקרב גם בני חלק מחברי הקבוצה שמוצאים את עצמם על פי רוב "יושבים מהצד". כמעט כל קבוצה יוצאת נשכרת מבילוי מקורי בספא לקבוצות ורבים מחברי הקבוצה שבים אלנו לבד או עם בן הזוג ליהנות מחווית ספא זוגי.