עיסוי ממוקד בקרקפת

בעיסוי קרקפת משתמשים בשמנים חמימיםעיסוי קרקפת, אשר לכאורה שונה כל כך משאר הטיפולים שאנו מצעים בספא טבעי כשלנו, למעשה מכיל בתוכו מאפיינים רבים של סוגי עיסוי וטיפולי גוף אחרים. עיסוי קרקפת מקצועי במיוחד, כזה אשר מקבלים אורחי הספא שלנו כולל אלמנטים ששאובים מתחום הטיפול האוסטאופתי; העיסויים בשמנים, כגון עיסוי שבדי או עיסוי ארומתרפיה, ואפילו מאפיינים ששאולים מהפיסיותרפיה המערבית. משמעות הדבר היא שלעיסוי קרקפת השפעה משמעותית ומיטיבה שיכולה לסייע בבעיות שונות בעמוד שידרה. למרות שמו של העיסוי, אשר מרמז על עיסוי של הקרקפת בלבד, במהלך העיסוי לא נתמקד אך ורק בעור הקרקפת אשר מתחת לשיער ראשכם. עיסוי קרקפת, כמו שאר העיסויים שתקבלו, נחשב לטיפול הוליסטי, בעל השפעה מקיפה על הגוף והנפש, ואין מתאים מאיתנו, ספא טבעי מקצועי ומזמין, כדי להעניק לכם טיפול מסוג זה.

כמובן שמקומם של הכיף ההנאה והשחרור אינם נפקדים מעיסוי זה, אשר מרבית האורחים שלנו שהתנסו בו, נוהגים לשוב וליהנות ממנו מזמן לזמן, כטיפול עיקרי או כעיסוי משלים לשאר העיסויים והטיפולים שאנו מציעים.

עיסוי קרקפת יכול לסייע לכם להתגבר על כמה בעיות נפוצות מאוד שמתלוות לחיים הכוללים בתוכם מידה ניכרת של סטרס. בעיה של מיגרנות, למשל, שטבען לשוב ולתקוף את הסובל מהן, נחשבת לבעיה רפואית קשה. התפרצות מגרנות חמורה מאופיינת בחוסר יכולת כמעט מלא לתפקד בשל עוצמת הכאב. מוכרים מקרים שאפילו הסתגרות בחדר חשוך ושקט לא העניקה הקלה משמעותית. חלק מהמטופלים שלנו, שנטו לסבול מהתקפי מיגרנות קשים ביותר, סיפרו לנו שלאחר הטיפול הם חוו הקלה שכלל לא ציפו לה. גם בכאבי ראש "רגילים" ניתן לטפל באמצעות עיסוי קרקפת, באמצעות שיפור זרימת הדם. התמקדות בקרקפת ובפניו של המטופל נחשבת כמענגת במיוחד. במזרח הרחוק נחשב עיסוי פנים וקרקפת כטיפול נפוץ ביותר להקלה במצבים של סטרס ולחץ, ולכן העיסוי, שאיננו אורך זמן ארוך במיוחד, מומלץ ביותר לאנשי עסקים ואנשי היי טק שעיסוקם מלווה בסטרס רב וגם בחוסר זמן.

המעסים המקצועיים שלנו משתמשים במהלך העיסוי בשמנים חמימים, שבהם עושים שימוש גם בסוגי עיסוי אחרים כמו עיסוי ארומתרפיה. מכיוון שהעיסוי מתמקד בראש, בפנים ובצוואר, אזורים שבהם סף הגירוי נמוך, האורחים שלנו מופתעים מאוד בפעם הראשונה שהם קבלים עיסוי קרקפת, מההרגשה המענגת והשלווה שמסוגל עיסוי זה להעניק להם. העיסוי מצליח להעביר תחושות מהנות ולהציף את הגוף באנרגיה מחודשת שזורמת לאורכו של עמוד השידה ומתפשטת בכל הגוף כולו.

המטפלים שלנו מתוקף היותם אנשי מקצוע מהמעלה הראשונה, הינם בעלי הכשרה מקיפה בטיפולי מגע ולא רק בעיסויים. ידע וניסיון בעיסוי רפואי, בעיסוי ספורטאים, ובאוסטיאופתיה הופכים כל עיסוי לחוויה מעצימה של בריאות. אלמנטים אוסטיאופתים ופיסיותרפיים המשולבים כהלכה בעיסוי קרקפת, עורף וצוואר, הינם בעלי השפעה על חוליות הצוואר ועמוד השדרה, על עצמות הגולגולת, ועל עצמות הפנים. בעיות רבות, הן הכללית, הן ביציבה נכונה וישיבה נכונה, והן בעיות רגשיות, לחץ וסטרס, זוכות להקלה משמעותית באמצעות מגע מתאים בעצמות הגולגולת וחוליות הצוואר.

לאחר שנגענו בתועלות הרפואיות של העיסוי בקרקפת, תועלות שיכולות להשלים עיסוי רפואי או עיסוי רקמות עמוק, חשוב לשוב והדגיש שאין הדבר בא על חשבון האלמנט המהנה והמרגיע שבעיסוי קרקפת. ואם זה לא מספיק, הרי שכדי להשלים את החוויה, אנו מצעים בספא שלנו, ספא טבעי והוליסטי, אפשרות לשלב עיסוי קרקפת עם טיפולי פנים ומסכות שונות. באופן כזה אפשר להפוך את העיסוי לחלק מטיפול יופי כולל, ולסיים את הטיפול בריאים יותר, יפים יותר, ורגועים יותר.