עיסוי רפואי משחרר

 

עיסוי רפואי להקלת כאבים אורטופדייםקרה לכם פעם שהרגשתם עייפים ומתוחים? אתם סובלים מכאבים, מתשישות, או מחולשה? אפילו אם יש לכם בעיה רפואית משמעותית יותר וגם כאבים, כדאי לכם לבקר אצלנו בספא. תהיו בטוחים שבסופו של יום תצאו עם חיוך על הפנים ותרגישו טוב. הרבה יותר טוב. ספא טבעי כמו שלנו, יכול להציע לכם ליהנות משפע של עיסויים וטיפולים שיכולים לגרום לכם להרגיש טוב עם עצמכם. עיסוי קרקפת, למשל, יחולל נפלאות בכל איזור הפנים, הראש והצוואר. עיסוי רקמות עמוק, שיאצו, עיסוי תאילנדי או עיסוי באבנים חמות, כולם יגרמו לכם לחוש נפלא. אבל היום נרצה להתמקד בעיסוי שיש לו משמעות מרחיקת לכת על הבריאות. העיסוי הזה משלב בתוכו עקרונות רפואיים ופיזיותרפיסטים שהתפתחו במהלך השנים במזרח ובמערב. עיסוי זה כולל אלמנטים של רפואה אלטרנטיבית לצד כאלה שניתן למצוא בפיסיותרפיה וברפואה המדעית, המערבית. עיסוי רפואי יכול לשפר את מצבם הבריאותי של חולים קשים ויכול להיטיב מאוד גם אם מי שסובל מבעיות קלות שנובעות למשל, משעות רבות של ישיבה במשרד, מעבודה מרובה אל מול מסכי המחשב, או מחוסר פעילות גופנית. עיסוי רפואי, ממש כמו עיסוי רקמות עמוק, יכול להתאים גם לאנשים שסדר יומם כולל פעילות גופנית רבה ואינטנסיבית. אם אתם רוקדים הרבה, מטיילים המון, רצים, מרימים משקולות; אם אתם רוכבים על אופנים, או גלגיליות או רולרבליידס; אם אתם עוסקים בספורט חובבני או מקצועני, עיסוי רפואי יכול להיות לכם לעזר לפני הפעילות וגם אחריה. ומה צריך יותר מאשר ספא טבעי מפנק, בשביל להפוך את האווירה לנעימה ומבריאה?

 עיסוי ועיסוי רפואי

 כמעט כל סוגי העיסוי שבעולם מהנים מאוד. וכמעט כולם גם משלבים בתוכם תרומה בריאותית לא מעטה. במהלך העיסוי, המטפל המקצועי עוזר לגוף של המטופל, באמצעות מגוון של תנועות מיוחדות, לרפא את עצמו. איך הדבר קורה? באמצעות המגע הגופני, הלחיצות והלישות, מחזור הדם נעשה נמרץ יותר. קל להבין זאת אם נחשוב לרגע מה אנחנו עושים באופן אינסטינקטיבי, בלי לחשוב, בכל פעם שאנו מקבלים מכה, או כאשר אנו סבלים מכאבי שרירים, או משיעול כבד ומכאיב. מה שאנחנו עושים במקרה כזה הוא לא פחות מאשר עיסוי טבעי. אנו מעסים את המקום הכואב והפלא ופלא – הכאב פוחת!

עיסוי רפואי נשען על ההבנה הבסיסית הזאת, אך גם מרחיב אותה עשרות מונים. באמצעות עיסוי רפואי בספא טבעי, ניתן לסייע לסובלים מכאבים ובעיות רפואיות רבות. עיסוי כזה יעיל מאוד לשרירים כואבים, זירוז החלמה מפגיעות שונות, כאבים כרוניים מתמשכים; עיסוי רפואי יכול ללוות גם טיפול רפואי בבעיות אורתופדיות, בעיות שרירים חמורות, דלקות בגידים, מחלות ריאתיות, וסיוע לניקוז במערכת הלימפה. בדומה לסוגי עיסוי אחרים, גם עיסוי רפואי ידוע כבעל השפעה חיובית ביותר על מצבי דיכאון, חרדות, אי שקט ועייפות. לא לחינם ניתן למצוא את העיסוי הרפואי בין חבילות ספא שאנחנו מציעים לאורחינו. כל המטפלים שלנו עברו הכשרה מקיפה, וביניהם ישנם מטפלים אשר העדיפו להתמחות בתחום העיסוי הרפואי בלבד. ענף מיוחד זה אכן מצריך התמקצעות מיוחדת בשל הטיפולים הממוקדים שהוא מציע. חלק מתנועות העיסוי הרפואי שאולות מסוגים אחרים של עיסוי, כמו עיסוי שבדי או שיאצו. תנועות אחרות קרובות מאוד לאלה שמתבצעות גם על ידי פיסיותרפיסטים רפואיים. לעיתים יבחר המטפל לבצע עיסוי בתנועות ארוכות ורחבות, ובפעמים אחרות יהיו הלחיצות ממוקדות יותר, במטרה להגיע לרקמה עמוקה יותר. המטפלים שלנו עושים שימוש במגוון הטכניקות בהתאם למהות הבעיה, והם ישמחו להסביר לכם לפני ובמהלך הטיפול מה עומד להתבצע וגם מדוע.