טיפולי קוסמטיקה בספא

טיפולי קוסמטיקה ויופי בספא עבורנו, ספא הוא מקום שמוקדש לגוף ולנפש, שמתייחס לגוף האדם בכבוד, ומעניק לו את הטוב ביותר. בתור ספא טבעי, חרתנו על דיגלנו בגדול את סמל המצוינות. בין אם נעניק לכם טיפולים ברמה הגבוהה ביותר, מתחום הקוסמטיקה והטיפוח, ובין אם תבקרו אותנו על מנת ליהנות מעיסוי מפנק ומשפע של טיפולי ספא מגוונים שאנו מעניקים ללקוחותינו הנאמנים, מובטח לכם שעוד תשובו אלינו בשנית.

כל המטפלים והעובדים שלנו רואים בעבודתם סוג של שליחות. כולנו קמים בכל בוקר מחדש על מנת לעשות לכם טוב. כשאנחנו אומרים לכם, אנו מתכוונים כמובן גם לכן, וזאת משום שאני אוהבים לארח גברים ונשים כאחד. למרות השיוויון בין המינים שאנו מאמינים בו בכל לב, הרי שבכל זאת ישנם הבדלים ניכרים בין גברים לנשים ולו בשל הדרך שבה נוהגים לחנך הורים את ילדיהם. אבל בכל זאת אנו חיים בעולם מודרני, וגם מקום של כיף והנאה כמו ספא טבעי, כמונו, אשר בעבר היה משאת נפשן של נשים, בעיקר, מארח יותר ויותר גברים. גם ספא זוגי הופך לצורת בילוי פופולארית הרבה יותר מבעבר. יחד עם זאת ישנו שירות שאנו מציעים אשר פונה קודם לכל אליכן, הנשים. מדובר, כמובן, בתחום של יופי ועדינות, אשר מקומה של האישה בו הרבה יותר טבעי מזה של הגבר הממוצע. אם זה עדיין לא ברור, אנחנו מתכוונים לקוסמטיקה וטיפוח. אין זאת אומרת שגברים הם בהכרח בלתי מטופחים, וגם איננו מתכוונים לומר שאם יגיע אלינו גבר שמעוניין ליהנות מטיפולים קוסמטיים, נשלח אותו לדרכו. אבל למרות הכל, הקוסמטיקאיות המנוסות והמדופלמות שלנו, הנותנות של שירותיהן מכל הלב, פוגשות בעיקר נשים.

ואיזה סוגים של טיפולים אנחנו מציעים לכם, בספא טבעי כשלנו, תרצו בוודאי לדעת? בבקשה:

טיפול יופי – בספא שלנו נשמח לפנק אתכן במגוון של טיפולי יופי, הניתנים כולם, באמצעות צוות קוסמטיקאיות מנוסות. אנו מקפידים להשתמש בתכשירים האיכותיים ביותר ולהעניק לך את היחס האישי והטוב ביותר.

  • טיפול פנים – את טיפולי הפנים אנו מקפידים לבצע עם חומרים טבעיים מהשורה הראשונה. מסכות הפנים שלנו יעניקו לך מראה צעיר ורענן לאורך זמן.
  • עיצוב גבות – העיניים שלנו ואיתן הגבות, הן ראי הנפש. גבות שמעוצבות בצורה נכונה, בהתאם למבנה הפנים שלך וגם להעדפה אישית.
  • איפור קבוע – לאחר סידרה קצרה של טיפולים, הכוללים הוספת פיגמנטים של צבע מיוחד לעור הפנים, נצליח להדגיש את היופי שבתווי הפנים שלך. האיפור הקבוע יכול להחזיק מעמד שלוש שנים ואף יותר.
  • פילינג – פילינג מקצועי הינו קילוף של שכבת העור החיצונית בהתאם לצורך. ניתן לבצע פילינג בכמה שיטות, באמצעות חומרים טבעיים או כימיים, בהתאם למצב העור למצב העור ולתוצאה הרצויה. לאחר שנסיים את הטיפול, תחושי רעננה וצעירה. ניתן לשלב טיפול פילינג בספא יחד עם עיסוי קרקפת.
  • אקנה – טיפול באקנה מצריך מומחיות מיוחדת. הטיפול הקוסמטי באקנה, הידועים גם כפצעי בגרות, כולל שילוב של פילינג ומסכות שונות.
  • כתמי שמש – אלו כתמים ובהרות הנוצרים עקב החשיפה לשמש הישראלית הקופחת. הבהרת כתמים אלה תבוצע בספא שלנו באמצעות קילוף עור כימי (פילינג עמוק), או באמצעות טיפול בליזר.
  • פיגמנטציה – טיפול קוסמטי מתאים, בספא שלנו, יכול לסייע במגוון בעיות עור ופיגמנטציה שונות.

לסיכום, ספא טבעי, כמקום המרפא האולטימטיבי לגוף ולנפש, הוא גם המקום הנכון ביותר לקבלת טיפולים קוסמטיים וטיפוח. אתן (וגם אתם!) מוזמנות להגיע ולהכיר את צוות הקוסמטיקאיות המדופלמות שלנו שיתאימו לכן תוכנית טיפוח אישית. באותה הזדמנות נשמח להעניק לכן שוברי הנחה לקבלת טיפולים ועיסויים הניתנים על ידי מיטב המטפלים, באווירה נפלאה ומשוחררת.